Wypełniacze

Geometria twarzy, zmarszczki.

Wraz z procesem starzenia się skóry, staje się ona mniej elastyczna oraz posiada coraz mniejszą zdolność do regenerowania się, co jest związane ze spadkiem metabolicznej aktywności komórek oraz z coraz większą podatnością na stres oksydacyjny.

Stan skóry zależny jest od wewnątrzpochodnych procesów biologicznych a także od czynników zewnętrznych takich jak choćby ekspozycją na promieniowanie UV. Ogromne znaczenie ma także nasza codzienna ekspresja emocji, niestety, bogata mimika twarzy jest jedynym z czynników powodujących pojawianie się zmarszczek.

Wypełniacze to sposób na na stosunkowo szybkie i bezpieczne przywrócenie młodego wyglądu. Większość wypełniaczy jest w stanie spłycić zmarszczki i bruzdy a rezultaty zabiegów utrzymują się nawet do roku. Ich aplikacja powoduje wygładzenie “od spodu” samych nierówności, dzięki czemu stają się praktycznie niewidoczne. Wypełniacze znajdują zastosowanie także modelowaniu owalu twarzy, zwiększenia objętości niektórych partii twarzy, np. policzków, skroni czy ust. Wykorzystuje się je także do korekty doliny łez oraz innych miejsc, w których widoczny jest “ubytek”,

Najpopularniejszy, wypełniaczem jest kwas hialuronowy. Każdy z dostępnych na rynku preparatów, w zależności od stężenia oraz współobecnych dodatkowych składników działa nieco inaczej i pozwala osiągnąć inne rezultaty. Efekty uboczne takie jak zaczerwienienie czy obrzęk w miejscu iniekcji występują dość rzadko. Czas utrzymywania się efektu kwasu hialuronowego może wynosić od kilku miesięcy do nawet dwóch lat. Do preparatów na bazie kwasu hialuronowego należą między innymi Revanesse czy Stylage

Zabiegi które wykonywane są w naszej placówce:

  • Powiększenie ust (Stylage Lips, Stylage M, Revanesse Kiss)
  • Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych/ marionetek
  • Wypełnienie doliny łez
  • Korekcja owalu twarzy, kości policzkowych,
  • Korekcja ubytków tkanki podskórnej
  • Wypełnianie głębokich oraz bardzo głębokich zmarszczek Stylage XL/ XXL
  • Rozpuszczenie kwasu hialuronowego podanego w innym gabinecie

Cena zabiegu uzależniona jest od zastosowanego preparatu oraz jego ilości.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/logo13.png

Pietrzak Dental – Gabinety Stomatologiczne oraz Pracownia Rentgenowska w Krzeszowicach. To miejsce przyjazne dla pacjenta. Każdemu zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie.

Umów wizytę
+48 519 440 519
Zobacz także:
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/link-rtg.png
Godziny otwarcia:
bt_bb_section_top_section_coverage_image