O nas

W gabinetach Pietrzak Dental spotkasz miły i pomocny personel, który sprawi, że wizyta przebiegnie bezproblemowo i w przyjemnej atmosferze.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/pietrzak.jpg

Właściciel, Lekarz stomatologPrzemysław Pietrzak

Właściciel oraz założyciel Pietrzak Dental. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej posiadający ponad 15  letnie doświadczenie w zawodzie. Ukończył wiele kursów podnoszących kwalifikacje z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii,  chirurgii czy implantologii, bo to właśnie w tych obszarach chciałby się realizować.

Najwiekszą satysfakcję sprawia mu planowanie i realizacja prac z zakresu implantoprotetyki czy protetyki.

Od lat niezmiennie cieszy się zaufaniem swoich pacjentów.

Jego życiowym mottem jest perfekcjonizm, dlatego też pacjenci Pietrzak Dental mogą cieszyć się najwyższą dokładnością wszystkich wykonywanych procedur.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/20210515-Maja-Teresinska-_1-crop-1-768x814.jpg

Lekarz stomatolog, specjalista medycyny estetycznejMaja Teresińska

Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, ekspertem estetyki twarzy. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce zabiegowej oraz tworzeniu kompleksowych terapii estetycznych. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, a także  studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w  Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging , członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. W swojej pracy stara się łączyć zarówno wiedzę z dziedziny stomatologii jak i medycyny estetycznej Specjalizuje się w zabiegach z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. W swojej pracy wykorzystuje metody i procedury, których celem jest osiągnięcie najbardziej naturalnego, harmonijnego wyglądu przy jednoczesnym, długofalowym zadowoleniu pacjentów. Praca jest jej największą pasją, dlatego z zapałem śledzi nowe techniki zabiegowe, jakie sukcesywnie pojawiają się w medycynie estetycznej oraz stomatologii. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, które pozwalają jej na stałe podnoszenie swoich klasyfikacji. Prywatnie  pasjonatka biegów górskich oraz crossfitu. Dołączyła do Pietrzak Dental w czerwcu 2021.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2022/02/Ewa-Stanczykiewicz-768x862.jpg

Lekarz stomatologEwa Stanczykiewicz

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym oraz staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W praktyce codziennej zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją. Aby podnosić swoje kwalifikacje i zapewnić najlepszą opiekę zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną bierze udział w specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach. Każdego dnia pracy stara się zapewnić swoim pacjentom profesjonalne leczenie bez bólu, a także budować wzajemne zaufanie. Na co dzień jest również pasjonatką jazdy konnej.

Lekarz stomatolog - endodontaAndrzej Mitera

Ukończył studia w 2011 na wydziale lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 2013-2019 był asystentem i wykładowcą na Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pracując również jako lekarz w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej. W latach 2014-2016 wykładał Farmakologię Ogólną oraz Kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W Roku 2019 zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Od prawie 10 lat skupia sie na Endodoncji mikroskopowej.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2022/11/foto-3-768x768.jpg

Lekarz stomatolog - specjalista ortodoncjiAnna Skiepko

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista ortodonta.
Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych.
Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Certyfikowany lekarz metody lingwalnej Incognito oraz Invisalign.
Prowadzi kompleksowe leczenie ortodontyczne dzieci ,młodzieży i dorosłych aparatami ruchomymi oraz stałymi .W ramach prowadzonego leczenia bierze pod uwagę zarówno aspekty kliniczne jak i estetykę uśmiechu pacjenta.
Stara się podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta aby wybrać optymalną metodę leczenia.
Prywatnie miłośniczka podróży dalekich i bliskich oraz długich spacerów.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2024/01/1-768x960.png

Lekarz stomatologŁukasz Kamiński

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Jagiellońskim. W codziennej pracy skupia się na stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, aby zapewnić jak najwyższy komfort leczenia swoim pacjentom. Na co dzień pasjonat narciarstwa alpejskiego, motoryzacji oraz podróży.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2024/01/2-768x960.png

Lekarz stomatologPaulina Zając

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją mikroskopową. Rozwój zawodowy skupia na kompleksowym leczeniu stomatologicznym oraz holistycznym i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Swoje kwalifikacje stale podnosi na kursach i konferencjach. Prywatnie pasjonatka tenisa, książek i muzyki.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2024/01/Pastel-Action-Plan-Infographic-Instagram-Post-768x853.png

Lekarz stomatologEdward Horoszko

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Staż podyplomowy odbył w Krakowie w Centrum Stomatologii „Juniordent”, ponadto staż z chirurgii stomatologicznej w MCS „Śródmieście” rowniez w Krakowie. 

W swojej pracy zawodowej od kilku lat zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz stomatologią dziecięcą. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu pacjentów obcojęzycznych.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/cwiek-768x768.jpg

Asysta stomatologicznaAneta Ćwiek

Do Pietrzak Dental dołączyła w czerwcu 2020. Pani Aneta troskliwie opiekuje się pacjentami podczas samej wizyty i asystuje lekarzowi podczas wykonywanych procedur. Uśmiech nie znika z jej twarzy, a dzięki spokojnemu usposobieniu, każdy nawet najbardziej zestresowany pacjent odetchnie z ulgą.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/07/20210702-20210702-20210702-DSC_0938-768x974.jpg

Higienistka - Asystentka stomatologicznaMagdalena Nędzka

Dyplomowana higienistka-asystentka stomatologiczna z kulkuletnim doświadczeniem. Ukończyła szkołę medyczną TEB-Edukacja w Krakowie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach doszkalających. Zabiegi profilaktyki stomatologicznej wykonuje z największą pasja i zaangażowaniem. Dba o satysfakcję i dobre samopoczucie pacjenta na każdym etapie leczenia. Prywatnie miłośniczka podróżowania i wędrówek po górach. 

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/20210529-20210529-DSC_0945-1-768x944.jpg

Asysta stomatologiczna, obsługa pacjentaAgnieszka Zgrzeblak

Panią Agnieszkę cechuje dokładność i skrupulatność dzieki czemu praca wykonywana przez nią jest na najwyższym poziomie. Z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech i stara się zarażać nim innych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Prywatnie mama, potrafiąca zrozumieć najmłodszych pacjentów  – zawsze stara się by z gabinetu wychodzili zadowoleni. W wolnych chwilach uwielbia  spędzać czas z rodziną, jeździć na rowerze, oraz czytać książki. Do Pietrzak Dental dołączyła w czerwcu 2021

Asysta stomatologiczna, higienistkaLaura Niczyporczyk - Łudzik

Ukończyła Krakowską Szkołę Medyczną o profilu „Higienistka Stomatologiczna”  oraz studia licencjackie o profilu „Promocja zdrowia” . W swojej pracy poza zabiegami higienizacyjnymi najbardziej interesuje ją chirurgia i ortodoncja . Lubi muzykę oraz  aktywność na świeżym powietrzu .
W wolnych chwilach chętnie  podróżuję i uczestniczy w koncertach.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/giregiel-768x768.jpg

Rejestracja, punkt obsługi pacjentaKarolina Giergiel

Pani Karolina dołączyła do nas w lipcu 2020. Swoim uśmiechem wita wszystkich odwiedzających nas pacjentów, służy radą, ustala terminy, pomaga w organizacji pracy gabinetu. Jeśli tylko zwolni się jakieś miejsce w kolejce zadba o to, by pacjenci czekający na pilny termin zostali o tym poinformowani.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/07/20210702-20210702-DSC_0970-1-768x918.jpg

Technik elektroradiologii Barbara Gleń

Do Pietrzak Dental dołączyła we wrześniu 2020 roku i opiekuje się naszymi pacjentami w obszarze radiologii. Wykonuje zdjęcia w naszej pracowni i dba o ich najwyższą jakość, by zapewnić możliwie najlepszą wartość diagnostyczną. Pani Barbara czuwa nad poprawnością wszystkich procedur odbywających się w naszej pracowni.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/wnetrza1.png

Poznaj wnętrza

Znasz już personel Dental Pietrzak, zapoznaj się również z naszymi gabinetami. Zobacz jak wyglądają wnętrza oraz wyposażenie. Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/logo13.png

Pietrzak Dental – Gabinety Stomatologiczne oraz Pracownia Rentgenowska w Krzeszowicach. To miejsce przyjazne dla pacjenta. Każdemu zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie.

Umów wizytę
+48 519 440 519
Zobacz także:
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/link-rtg.png
Godziny otwarcia:
bt_bb_section_top_section_coverage_image