O nas

W gabinetach Pietrzak Dental spotkasz miły i pomocny personel, który sprawi, że wizyta przebiegnie bezproblemowo i w przyjemnej atmosferze.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/pietrzak.jpg

Właściciel, Lekarz stomatologPrzemysław Pietrzak

Właściciel oraz założyciel Pietrzak Dental. Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w zawodzie. Ukończył wiele kursów podnoszących kwalifikacje z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii czy chirurgii. Jego życiowym mottem jest perfekcjonizm, dlatego też pacjenci Pietrzak Dental mogą cieszyć się najwyższą dokładnością wszystkich wykonywanych procedur. Implantologia jest kolejnym obszarem zainteresowań, o które wkrótce poszerzymy ofertę naszej placówki.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/20210515-Maja-Teresinska-_1-crop-1-768x814.jpg

Lekarz stomatolog, specjalista medycyny estetycznejMaja Teresińska

Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, ekspertem estetyki twarzy. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce zabiegowej oraz tworzeniu kompleksowych terapii estetycznych. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie, a także  studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w  Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging , członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. W swojej pracy stara się łączyć zarówno wiedzę z dziedziny stomatologii jak i medycyny estetycznej Specjalizuje się w zabiegach z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. W swojej pracy wykorzystuje metody i procedury, których celem jest osiągnięcie najbardziej naturalnego, harmonijnego wyglądu przy jednoczesnym, długofalowym zadowoleniu pacjentów. Praca jest jej największą pasją, dlatego z zapałem śledzi nowe techniki zabiegowe, jakie sukcesywnie pojawiają się w medycynie estetycznej oraz stomatologii. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, które pozwalają jej na stałe podnoszenie swoich klasyfikacji. Prywatnie  pasjonatka biegów górskich oraz crossfitu. Dołączyła do Pietrzak Dental w czerwcu 2021.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/07/20210702-20210702-DSC_0984-2-768x852.jpg

Lekarz stomatolog, specjalista protetykMichał Wydra

Lekarz Dentysta, Specjalista Protetyki Stomatologicznej. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarsko- Dentystycznym. Staż podyplomowy odbył w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu protetyki stomatologicznej realizował w Poradni Protetyki Stomatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie. Zajmuje się leczeniem z zakresu Protetyki Stomatologicznej, Stomatologii Zachowawczej oraz Chirurgii Stomatologicznej. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Dokładnie tłumaczy wykonywane przez siebie zabiegi, które przeprowadza z najwyższą starannością. Cechuje go indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta. Dba o komfort i dobre samopoczucie podczas każdej wizyty. Prywatnie miłośnik sportu i dalekich podróży.

Do Pietrzak Dental dołączył w czerwcu 2021.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/20210529-20210529-DSC_0935-768x963.jpg

Lekarz stomatologKarolina Michel

Ukończyła studia stomatologiczne na Uniwersytet Pavla Jozefa Safarika w Koszycach. Od kilku lat pomaga pacjentom w Krakowskich przychodniach a od połowy 2021 (czerwiec)  dołączyła do zespołu Pietrzak Dental. 

Priorytetem dla pani doktor jest dokładność i poprawność przeprowadzonej procedury oraz budowanie wiedzy i świadomości na temat leczenia stomatologicznego wśród pacjentów. Na co dzień interesuje się sztuką, muzyką i podróżowaniem. 

Radość sprawia jej podnoszenie własnych kwalifikacji aby móc wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Pani doktor uczestniczy w licznych szkoleniach i webinarach aby zdobywać najbardziej aktualną wiedzę ze świata stomatologii. W Pietrzak Dental, oprócz standardowych procedur stomatologicznych, świadczy także leczenie w zakresie endodoncji w powiększeniu (leczenie kanałowe pod mikroskopem).

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/cwiek-768x768.jpg

Asysta stomatologicznaAneta Ćwiek

Do Pietrzak Dental dołączyła w czerwcu 2020. Pani Aneta troskliwie opiekuje się pacjentami podczas samej wizyty i asystuje lekarzowi podczas wykonywanych procedur. Uśmiech nie znika z jej twarzy, a dzięki spokojnemu usposobieniu, każdy nawet najbardziej zestresowany pacjent odetchnie z ulgą.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/07/20210702-20210702-20210702-DSC_0938-768x974.jpg

Higienistka - Asystentka stomatologicznaMagdalena Mistarz

Dyplomowana higienistka-asystentka stomatologiczna z kulkuletnim doświadczeniem. Ukończyła szkołę medyczną TEB-Edukacja w Krakowie. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach doszkalających. Zabiegi profilaktyki stomatologicznej wykonuje z największą pasja i zaangażowaniem. Dba o satysfakcję i dobre samopoczucie pacjenta na każdym etapie leczenia. Prywatnie miłośniczka podróżowania i wędrówek po górach. 

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/05/20210529-20210529-DSC_0945-1-768x944.jpg

Asysta stomatologiczna, obsługa pacjentaAgnieszka Zgrzeblak

Panią Agnieszkę cechuje dokładność i skrupulatność dzieki czemu praca wykonywana przez nią jest na najwyższym poziomie. Z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech i stara się zarażać nim innych. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Prywatnie mama, potrafiąca zrozumieć najmłodszych pacjentów  – zawsze stara się by z gabinetu wychodzili zadowoleni. W wolnych chwilach uwielbia  spędzać czas z rodziną, jeździć na rowerze, oraz czytać książki. Do Pietrzak Dental dołączyła w czerwcu 2021

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/giregiel-768x768.jpg

Rejestracja, punkt obsługi pacjentaKarolina Giergiel

Pani Karolina dołączyła do nas w lipcu 2020. Swoim uśmiechem wita wszystkich odwiedzających nas pacjentów, służy radą, ustala terminy, pomaga w organizacji pracy gabinetu. Jeśli tylko zwolni się jakieś miejsce w kolejce zadba o to, by pacjenci czekający na pilny termin zostali o tym poinformowani.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/07/20210702-20210702-DSC_0970-1-768x918.jpg

Technik elektroradiologii Barbara Gleń

Do Pietrzak Dental dołączyła we wrześniu 2020 roku i opiekuje się naszymi pacjentami w obszarze radiologii. Wykonuje zdjęcia w naszej pracowni i dba o ich najwyższą jakość, by zapewnić możliwie najlepszą wartość diagnostyczną. Pani Barbara czuwa nad poprawnością wszystkich procedur odbywających się w naszej pracowni.

https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/wnetrza1.png

Poznaj wnętrza

Znasz już personel Dental Pietrzak, zapoznaj się również z naszymi gabinetami. Zobacz jak wyglądają wnętrza oraz wyposażenie. Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/logo13.png

Pietrzak Dental – Gabinety Stomatologiczne oraz Pracownia Rentgenowska w Krzeszowicach. To miejsce przyjazne dla pacjenta. Każdemu zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie.

Umów wizytę
+48 519 440 519
Zobacz także:
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/link-rtg.png
Godziny otwarcia:
bt_bb_section_top_section_coverage_image