Nici liftingujące Aptos

Lifting twarzy, lifting brwi, lifting brzucha

Aplikacja nici liftingujących to popularna i bardzo skuteczna metoda rewitalizacji oraz  podnoszenia zwiotczałych tkanek twarzy czy brzucha. Specjalistyczne nici mocuje się w tkankach naprowadzając je na pierwotne położenie. Dzięki niciom jest możliwe osiągnięcie naturalnej krągłości twarzy, ujędrnienie oraz napięcie skóry.

Oprócz efektów widocznych gołym okiem, nici stymulują organizm do tworzenia nowego kolagenu, gdyż zbudowane są z wchłanialnego materiału na bazie kwasu polimlekowego i kaprolaktonu.

W porównaniu z chirurgicznym liftingiem twarzy, stosowanie nici wiąże się ze znacznie mniejszym urazem: nie ma blizn, ani nacięć skóry, gdyż nici wprowadzane są przez niewielkie wkłucia. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, i postępują wraz ze stymulacją produkcji kolagenu i elastyny. Efekty liftingu nićmi mogą trwać od 1,5 roku do 2 lat, choć niektóre osoby zgłaszają trwałość zabiegu nawet powyżej tego okresu.

Zabieg wprowadzania nici wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przez co zabieg jest całkowicie bezbolesny, a okres gojenia po zabiegu trwa około dwóch tygodni, ale już po kilku dniach można wrócić do aktywnego życia.

Zabiegi wykonywane w naszej placówce z wykorzystaniem nici Aptos:

  • Lifting twarzy (Visage Excellence)
  • Lifting brwi (Nano Excellence)
  • Lifting  brzucha  (Aptos Body)
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/logo13.png

Pietrzak Dental – Gabinety Stomatologiczne oraz Pracownia Rentgenowska w Krzeszowicach. To miejsce przyjazne dla pacjenta. Każdemu zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie.

Umów wizytę
+48 519 440 519
Zobacz także:
https://stomatolog-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/03/link-rtg.png
Godziny otwarcia:
bt_bb_section_top_section_coverage_image